Image

Göteborg

Göteborgskontoret

Välkommen till vårt goa kontor i Göteborg! Här arbetar ett härligt team som tillsammans har lång erfarenhet inom rekrytering och personaluthyrning. Med högt engagemang, kreativitet och glimten i ögat arbetar vi för att hjälpa människor att nå sina karriärdrömmar och för att våra kunder ska utvecklas med rätt medarbetare.

Hör av dig eller kom och hälsa på oss på kontoret – vi är redo att tillsammans skapa framgångsrika samarbeten med en massa skratt på vägen!

Image
Kontaktpersoner
Image

Albin Andersson

VD Göteborg

albin.andersson@pn.se

Image

Josef Oguz

Försäljningschef

073-303 38 39

josef.oguz@pn.se

Image

Maria Salehi

Kundansvarig

070-880 51 81

maria.salehi@pn.se

Image

Per Mogren

Kundansvarig

070-880 50 59

per.mogren@pn.se

Image

Louise Fredriksson

Kundansvarig

070-920 75 55

louise.fredriksson@pn.se

Image

Sofie Jonsson

Konsultchef

076-760 10 06

sofie.jonsson@pn.se

Image

Adrian Couture

Konsultchef

073-363 08 03

adrian.couture@pn.se

Image

Josefine Kinnmark

Konsultchef

073-330 27 70

josefine.kinnmark@pn.se

Image

Elin Svensson

Konsultchefsassistent

070-181 13 03

elin.svensson@pn.se

Image

Wilma Hylen

Konsultchefsassistent

070-880 18 48

wilma.hylen@pn.se

Image

Elin Carlsson

Konsultchefsassistent

072-384 27 09

elin.carlsson@pn.se

Image

Maja Petersson

Konsultchefsassistent

072- 200 34 11

Maja.petersson@pn.se

Professionals Nord Göteborg
Besöksadress:
Götgatan 11 411 05 Göteborg

Postadress:
Köpmansgatan 32, 411 06 Göteborg
Vi finns över hela landet
Stad
Image

Umeå – Huvudkontor

Thulehuset 7tr, Västra Esplanaden 2 903 26 Umeå

Image

Stockholm

Sankt Eriksgatan 117, 113 43 Stockholm

Image

Göteborg

Götgatan 11, 411 05 Göteborg (besöksadress)

Köpmansgatan 32, 411 06 Göteborg (postadress)

Image

Eskilstuna

Gredbyvägen 18, 632 21 Eskilstuna

Image

Örebro

Rudbecksgatan 7, 702 11 Örebro

Image

Sundsvall

Storgatan 16, 852 31 Sundsvall

Image

Luleå

Smedjegatan 10, 972 33 Luleå

Image

Linköping

Sankt Larsgatan 12, 582 20 Linköping

Image

Karlstad

Romstadsvägen 2B, 653 42 Karlstad

Image

Skaraborg

Fabriksgatan 4, 531 30 Lidköping